Vážení zákazníci, e-shop funguje bez obmedzenia. Vaše zásielky sú naďalej štandardne doručované prepravnými spoločnosťami. Z dôvodu ochranných opatrení prepravných spoločností nie je možné využiť platobnú metódu formou dobierky. Všetky objednávky je nutné uhradiť vopred (prevodom na účet alebo kartou online). Kamenné prevádzky v Lučenci a v Trenčíne sú dočasne zatvorené. Ďakujeme za pochopenie.

Lučenec

BIO FLAME, s.r.o.
Centrálny sklad - predajňa
Zvolenská cesta 5040
984 01  Lučenec

Mob: 0911 322 727
E-mail: bioflame@bioflame.sk

Otváracia doba prevádzky:
Po - Pi: 8:00 - 16:30 hod.
Obed: 12:00 - 13:00 hod.
Mimo pracovnej doby otvorené po dohode.


Trenčín

BIO FLAME, s.r.o.
Showroom
Žabinská 14
911 01 Trenčín

Mob: 0904 322 727
E-mail: trencin@lacne-biokrby.sk

Otváracia doba prevádzky:
Po - Ne: na zavolanie

Návštevu showroomu odporúčame vopred dohodnúť telefonicky alebo e-mailom. Na prevádzkach je možná platba len v hotovosti. 

Pokyny pre nákup na splátky TU

Quatro - jednoduchý nákup na splátky

Ďalšie interiérové dekorácie nájdete tu www.bioflame.sk

bioflame

TOVAR V AKCII

naša cena 449,00 EUR
skladom
naša cena 89,00 EUR
skladom

TOP PRODUKTY

naša cena 149,00 EUR
skladom
naša cena 209,00 EUR
skladom
naša cena 309,00 EUR
skladom

Doprava
Doprava


Dodanie tovaru v SR a poštovné

Objednaný tovar bude kupujúcemu dodaný prostredníctvom zásielkovej spoločnosti DPD alebo SDS. Tovar si môžete vyzdvihnúť aj osobne na predajni v Lučenci alebo v Trenčíne.

Tovar nachádzajúci sa v sklade – 2-3 pracovné dni v závislosti od času prijatia objednávky a vyťaženosti e-shopu, prípadne prepravnej spoločnosti.

Tovar nenachádzajúci sa v sklade – dátum dodania upresníme telefonicky, alebo e-mailom do 48 hodín (okrem víkendu) od prijatia objednávky.Biokrb -
objednaný samostatne alebo spolu s palivom a príslušenstvom zasielame kuriérskou spoločnosťou a náklady za dopravu neúčtujeme. Pri platbe dobierkou +1,- Eur. Doručenie v SR väčšinou do 24 hodín od vyskladnenia tovaru.

Palivo  - bioalkohol objednaný bez biokrbu, alebo objednaný s iným príslušenstvom zasielame len kuriérskou spoločnosťou a náklady za dopravu pri platbe bankovým prevodom alebo kartou sú 4,- Eur pri akomkoľvek množstve. Pri platbe dobierkou +1,- Eur.

Doručenie v SR väčšinou do dvoch pracovných dní od vyskladnenia tovaru.

Príslušenstvo - objednané samostatne bez biokrbu, alebo len s bioalkoholom zasielame kuriérskou spoločnosťou a náklady za dopravu pri platbe bankovým prevodom alebo kartou sú 4,- Eur pri akomkoľvek množstve. Pri platbe dobierkou +1,- Eur.

Doručenie v SR väčšinou do dvoch pracovných dní od vyskladnenia tovaru.


Pri nákupe nad 300,- Eur je možná platba iba bankovým prevodom alebo platobnou kartou pred dodaním tovaru. Platba na dobierku nie je možná.

Doručenie tovaru do zahraničia

Do zahraničia zasielame len biokrby objednané samostatne bez bioalkoholu.
Vzhľadom k drahšiemu poštovnému sa bude realizovať iba na základe individuálnej dohody, resp. po odsúhlasení cenovej ponuky na dopravu.

NjZiN